Ombrelo®

Ombrelo® is een dynamisch selectiekantoor dat rekruteringsdiensten biedt aan bedrijven. Onze gedreven consultants zijn gespecialiseerd in de selectie van professionals voor specifieke vakgebieden:

• Onderzoek & Ontwikkeling
• Productie & Onderhoud
• Aankoop, Logistiek en Supply Chain
• Marketing & Sales
• ICT
• Milieu, preventie en kwaliteit

Binnen deze vakgebieden kunnen wij de werving en selectie van alle mogelijke profielen tot een goed einde brengen met een duidelijke focus op de werving en selectie van bachelor en masterprofielen.

Als familiale KMO, gevestigd in het hart van Vlaanderen, kunnen we ons identificeren met u en zorgen we voor een persoonlijke aanpak bij uw zoektocht naar een nieuwe carrière of medewerker.

Missie

Ombrelo® staat in voor de werving en selectie van medewerkers die een toegevoegde waarde bieden aan uw organisatie. Ombrelo ® hecht belang aan een samenwerking op lange termijn en legt daarom de nadruk op een kwaliteitsvolle dienstverlening.

Team

Het Ombrelo®-team staat steeds voor u klaar om u een antwoord te geven op al uw vragen. Benieuwd naar onze medewerkers? Leer ze hier kennen!

  • Contact

    Patrick Van Lijsebetten

    CEO | Gedelegeerd Bestuurder Rialto Recruitment NV
    03/443.04.81
    patrick@ombrelo.be

  • Contact

    Guy Maertens

    General Manager van Ombrelo®
    0471/793.953
    guy@ombrelo.be
     

  • Contact

    Magali Mettens

    Management Assistant
    03/443.04.87
    0471/379.884
    magali@ombrelo.be

  • Contact

    Annemie Faes

    Senior Consultant
    0491/720.679
    annemie@ombrelo.be
     

  • Contact

    Jana Cautereels

    Consultant
    0488/999.130
    jana@ombrelo.be
     

  • Contact

    Lien Pauwels

    Recruitment Consultant
    0474/513.710
    lien@ombrelo.be
     

  • Contact

    Silke Van Dessel

    Recruitment Consultant
    0472/981.864
    silke@ombrelo.be